Dla rodziców

Niezbędnik uczestnika Campu

Transport

Dla uczestników z dojazdem własnym:
prosimy o przyjazd do Ośrodka w dniu rozpoczęcia obozu na godz. 17:00,
dziecko należy odebrać w dniu zakończenia obozu do godziny 11:00, po tej godzinie dziecko będzie wracać autokarem do Warszawy na koszt rodzica.

Dla uczestników z dojazdem naszym:
szczegóły co do miejsc odjazdów podamy na naszych social mediach (Instagram) najpóźniej 5 dni przed planowaną datą wyjazdu.

Oferta dla rodziców

Jeśli chcieliby Państwo poczuć taneczny klimat i zobaczyć na żywo finałowe show taneczne, które dzieci przygotują pod okiem gwiazd przygotowaliśmy specjalną weekendową ofertę wypoczynkową. Możecie Państwo za naszym pośrednictwem wykupić weekendowy pobyt w prestiżowym Hotelu Mrągowo Resort&Spa na specjalnych warunkach cenowych. 
Zainteresowane osoby prosimy o skontaktowanie się z nami mailowo poprzez formularz (tutaj). 

Kontakt z dzieckiem

Wizyty rodziców u dzieci w trakcie trwania Campów są możliwe tylko i wyłącznie po uzgodnieniu daty i godziny z kierownikiem obozu (nr tel: +48 725 426 626).

Dokumenty do pobrania

Dokumenty podstawowe

Ważne!
Rodzic zobowiązany jest przeczytać z dzieckiem regulamin campu. 

Ubezpieczenie

Polityka prywatności

Inne

Dodatkowe informacje

Cena uczestnictwa w obozie wynosi 1 649 zł za każdego uczestnika obozu.

Rezerwacji miejsca na obozie można dokonać tylko poprzez stronę www.campwiththestars.eu uzupełniając formularz rezerwacyjny i opłacając zaliczkę w wysokości 800 zł.
>Warunkiem przyjęcia rezerwacji przez system on-line jest zapoznanie się z warunkami uczestnictwa w obozie.
Na każdy z 4 turnusów z naszymi Influencerami dostępnych jest po 40 miejsc dla dzieci w wieku 10-16 lat.
Organizator będzie mógł anulować rezerwację jeśli Uczestnik nie spełnia warunków uczestnictwa, szczególnie gdy w dniu startu obozu nie będzie miał skończonych 10 lat lub będzie miał skończone 17 lat.

Po przyjęciu rezerwacji przez Organizatora, rodzic dostanie na adres mailowy podany w formularzu rezerwacyjnym umowę o uczestnictwo i kartę kwalifikacyjną. Oba dokumenty należy czytelnie wypełnić i podpisać, a następnie zeskanowane przesłać na adres mailowy Organizatora podany w umowie.
Pozostałą kwotę ceny obozu, tj. 849 zł należy opłacić przelewem bankowym na rachunek organizatora podany w umowie, a skan podpisanej umowy i karty przesłać mailem najpóźniej na 16 dni przed startem obozu, tj. 13.04.2022 r. W przypadku braku dostarczenia do 13.04.2022 r. ww. dokumentów oraz realizacji przelewu pełnej kwoty opłaty za obóz rodzic traci zarezerwowane miejsce na obozie.

Jeżeli na stronie www.campwiththestars.eu zabraknie miejsc na turnus obozu z danym Influencerem rodzic zostanie przekierowany do listy rezerwowej. Może tu zostawić kontakt do siebie. Organizator zgłosi się do niego w przypadku zwolnienia miejsc na obozie. System przyjmie do 20 zgłoszeń na liście rezerwowej na każdy z 4. turnusów obozu.

Organizator nie jest zobowiązany do odpowiedzi na żadne zapytanie o wolne miejsca.

ZAKWATEROWANIE:

„Ośrodek Wczasowy Ostrów Pieckowski” to idealne miejsce na wypoczynek. Obiekt znajduje się na rozległym, zalesionym terenie między dwoma pięknymi jeziorami Wągiel i Mały Wągiel. Uczestnicy zostaną zakwaterowani w pawilonach z 4-osobowymi pokojami – każdy wyposażony w łazienkę i 4 komplety pościeli. Zajęcia z influencerkami odbędą się w namiotach lub sali z lustrami, wieczorne integracje zaplanowane są w ogromnej sali (370m2). Na miejscu czynny będzie w ciągu campowy sklepik i stołówka.

WYŻYWIENIE:
Zapewniamy 3 posiłki dziennie + podwieczorek. Śniadania i kolacje w formie stołu szwedzkiego. Pierwszy posiłek w dniu przyjazdu to obiad, ostatni posiłek w dniu wyjazdu to śniadanie.
Wieczorem, przed snem dostępna będzie mała przekąska dla wszystkich chętnych

Ośrodek zapewnia dietę wegańską i wegetariańską (po wcześniejszym zgłoszeniu). Diety restrykcyjne tj. bezglutenowa i bez laktozy są dostępne za dodatkową opłatą (20 zł/dzień).

UBEZPIECZENIE:
Wszyscy uczestnicy obozu zostaną ubezpieczeni w ramach pakietu PZU Wojażer – NNW na kwotę 20 000 zł.

 

Cena uczestnictwa w obozie określona jest w ofercie każdego campu.

Rezerwacji miejsca na obozie można dokonać tylko poprzez stronę www.campwiththestars.eu uzupełniając formularz rezerwacyjny i opłacając zaliczkę.
Warunkiem przyjęcia rezerwacji przez system on-line jest zapoznanie się z warunkami uczestnictwa w obozie.
Organizator będzie mógł anulować rezerwację, jeśli Uczestnik nie spełnia warunków uczestnictwa, szczególnie gdy w dniu startu obozu ,,Modowe wakacje 2023″ i ,,Artystyczne wakacje 2023″ nie będzie miał skończonych 11 lat lub będzie miał skończone 18 lat.

Po przyjęciu rezerwacji przez Organizatora, rodzic dostanie na adres mailowy podany w formularzu rezerwacyjnym umowę o uczestnictwo i kartę kwalifikacyjną. Oba dokumenty należy czytelnie wypełnić i podpisać, a następnie zeskanowane przesłać na adres mailowy Organizatora podany w umowie.
Pozostałą kwotę ceny obozu należy opłacić przelewem bankowym na rachunek organizatora podany w umowie, a skan podpisanej umowy i karty przesłać mailem w terminie podanym przez Organizatora.